KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5224014
nr 522 4014
Akvareller
2 st, Stockholm Stigbergsgatan 1910 respektive 1913, signerade AE, ca 15 x 22 cm
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 april 2008
kl 16:00:34
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
800 kr
350 kr
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
28 apr
TEMA Stockholmiana
Läs mer om TEMA Stockholmiana